O mnie

Cześć! Jeśli tu jesteś i to czytasz to z pewnością zastanawiasz się kto stoi za tą Agnieszką Pokorską?

Jestem spełnioną kobietą, narzeczoną, psią mamą, przyjaciółką. Pochodzę z Elbląga – miejscowość 70 km od Gdańska, natomiast od 7 lat mieszkam w Trójmieście, które pokochałam już za dziecka. Uwielbiam podróże, sport (zwłaszcza bieganie), gotowanie, ale przede wszystkim swoją pracę, a mianowicie Marketing i Social Media. Pojęcie te jest dość ogólne i mogłabym tutaj rozwinąć się tak, że odechciałoby Ci się już teraz tego czytać, ale stawiam na treść merytoryczną, krótką i na temat. Jestem osobą towarzyską i rodzinną, a spędzanie czasu z najbliższymi sprawia mi ogromną przyjemność. Od roku staram się urządzić najlepiej jak potrafię swoje pierwsze, własne mieszkanie.

Co przeczytasz na tym blogu? Przede wszystkim jestem tutaj, aby Ci pomóc urozmaicić i udoskonalić swoją reklamę w Social Media. Dam Ci wiele krótkich, ale bardzo przydatnych wskazówek, dzięki którym dostrzeżesz co robisz źle, albo co możesz jeszcze udoskonalić w swoim biznesie. Udowodnię Ci, że sukces jest w zasięgu Twojej ręki, a czasem najdrobniejsze ruchy i zmiany mogą przybliżyć Cię do osiągnięcia wymarzonych efektów. Zmotywuję Cię do powyższych działań, przekazując Ci cenne uwagi i porady, na podstawie których samemu wyciągniesz przydatne wnioski.

W wolnej chwili, podzielę się z Tobą również swoją kuchnią, a dokładniej przepisami, tymi sprawdzonymi, bez których nie wyobrażam sobie swojej codzienności. Jak już wspomniałam uwielbiam gotować, a zatem będzie to czysta przyjemność móc zdradzić Ci kilka ulubionych dań i przekąsek.

Dziś już wiem, że uwielbiam pisać i dzielić się swoją wiedzą z czytelnikami.

Mam nadzieję, że zagościsz tu na dłużej.

Buziaki,

Agnieszka